Roland Svensson
2016-08-24
383934
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårkväll, Möja", signerad Roland S, 194/310, färglitografi, bildmått ca 24x42 cm.
Läs mer