Roland Svensson
2016-08-24
383930
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga Storskär", signerad Roland S., färglitografi, 162/260, ca 19x64 cm.
Läs mer