Roland Svensson
2016-08-24
383919
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): (2), "Afton, Åboland 1962", "Tidig morgon, Åboland", signerade Roland S, färglitografi, 148/310 samt 103/310, bildmått ca 21x30 och 18x30 cm.
Läs mer
Gulnader