Roland Svensson
2016-08-24
383904
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Sommardrömmen", signerad Roland S, p.t. 1975, färglitografi, bildmått ca 37x28 cm.
Läs mer