Roland Svensson
2016-08-24
383891
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Tjockan kommer, Gillöga", signerad Roland S, färglitografi, 2/12, bildmått ca 26x45 cm.
Läs mer