Roland Svensson
2016-08-24
383887
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Storskärgårn", signerad Roland S, färglitografi, 123/250, bildmått ca 24x20 cm.
Läs mer