Roland Svensson
2016-08-24
383883
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003), "Båtbyggarn", signerad Roland S, 77/300, litografi, bildmått ca 26x39 cm,
FiB (Konstklubb).
Läs mer