Serveringsvagn
2016-05-17
383848
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, mässing, höjd ca 73, längd 73 cm
Något lös i fogarna, bruks- och åldersrelaterat slitage