Roland Svensson
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Utskärshamn" ("Högsommarnatt"), signerad Roland S, 5/25, färglitografi, bildmått ca 44x31 cm.
Läs mer
Med dedikation
383829
2016-08-24