Roland Svensson
2016-08-24
383816
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Gillöga", signerad Roland S, 1930-tal, litografi, ca 22x36 cm.
Läs mer
Gulnader, fläckar