Klubbat för:
6 200 SEK
3 000 SEK
TING WALASSE (Kina,1929-2010) (2), papegojor samt kvinnlig modell, signerade och numrerade 85/200 resp. 44/200, färglitografi, 48 x 68 resp. 45 x 66 cm
383806
2016-05-17