Roland Svensson
Vollendet
2016-08-24
383769
| Höchstes Gebot | 800 SEK |
| Schätzwert | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isbunden skärgård" ("Våris", "Marsdag"), signerad Roland S, 246/260, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm,
Motiv finns med olika namn
Läs mer
Gulnader