Roland Svensson
Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Isbunden skärgård" ("Våris", "Marsdag"), signerad Roland S, 246/260, färglitografi, bildmått ca 31x53 cm,
Motiv finns med olika namn
Läs mer
Gulnader
383769
2016-08-24