Roland Svensson
2016-08-24
383759
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Eftersommar" ("Augustidag"), signerad Roland S, 138/260, färglitografi, bildmått ca 42x55 cm.
Läs mer