Roland Svensson
2016-08-24
383754
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Kallt", 1975, signerad Roland S., 149/250, färglitografi, bildmått ca 29 x 41 cm.
Läs mer