Roland Svensson
2016-08-24
383733
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Menföresbåten", signerad Roland S, 189/310, färglitografi, bildmått ca 39x32 cm.
Läs mer