Oidentifierad konstnär
2016-05-16
383729
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Naturvy med vandrare, olja på uppfodrad duk, ca 67x49 cm
Renoverad, retuscher, uppfodrad duk