Lars Jonsson färglitografi
2016-05-17
383709
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Svavor på sten, signerad Lars Jonsson, 276/366, färglitografi, ca 27x36 cm