Skålfat Imari
2016-05-16
383692
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÅLFAT, 1700-tal, Imari, pagodlandskap i emaljfärger, 39 x 33 cm
Lagningar