Rosenvattenspridare Tunisien
2016-05-16
383691
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ROSENVATTENSPRIDARE, silver/800, Tunisien, 1900-talets början, reliefdekor av växter, höjd 47 cm
Bruksslitage