Kalkar silver Kiev
2016-05-16
383684
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KALKAR, 2 st, silver, Kiev 1800-talets slut, polska importstämplar för Warszawa, graverad dekor, höjd 10-13 cm, vikt ca 174 g
Ytslitage