Bordslampa
2016-05-16
383649
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Böhmen, delvis olivslipad stomme i glas, förgylld dekor av blomster, höjd ca 54 cm
Omarbetad vas