Tallrikar Kina
2016-05-15
383581
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 1 par, porslin, Kina, 1700-tal, oktagonala, dekor i famille rosefärger, ca 27x27 cm
Nagg, en tallrik med spricka