Axel Kleimer oljemålning
2016-05-15
383552
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL KLEIMER (1881-1945): Skånegård, signerad och daterad Kleimer 1921, olja på pannå, ca 27 x 37 cm