Bengt Lindström färglitografi
2016-05-14
383514
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), "Flykten", figurkomposition, signerad Lindström, 73/99, färglitografi, ca 73x99 cm