Lennart Rodhe färglitografi
2016-05-14
383467
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENNART RODHE (1916-2005): Komposition, signerad och daterad Lennart Rodhe 1959, färglitografi, 24/260, motivmått ca 46x42 cm