Oidentifierad konstnär olja
2016-05-14
383461
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, surrealistisk komposition, olja på duk, otydligt signerad, ca 79x59,5 cm