Bordslampor amerikanska
2016-05-14
383449
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
BORDSLAMPOR, 1 par, 1950-tal, mässing, märkta Stiffel Levitan, Made in USA, höjd 84 cm
Bruksslitage