RAMAR, 3 st, nyrokoko
2016-05-15
383404
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAMAR, 3 st, nyrokoko, 1800-tal, innermått 42x37, 27x35, 41x33 cm, yttermått 51x45, 48x56, 58x51 cm
Skador