Sven Jonson färglitografi
2016-05-14
383344
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON, (1902-1981): Komposition, signerad och numrerad Sven Jonson 84/390, färglitografi, ca 48x40 cm