Göran Karlsson färglitografi
2016-05-14
383333
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), "Nyckeln" signerad CGK, 286/310, färglitografi, 38 x28 cm