C. Göran Karlsson färglitografi
2016-05-14
383331
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
C GÖRAN KARLSSON (född 1944), "Orden" signerad CGK , färglitografi, 38 x28 cm