Bestick GAB
2016-05-14
383277
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GULDSMEDSAKTIEBOLAGET, bestick, 56 dlr, 1900-talets mitt, rostfria blad, bestående av: 18 bordsgafflar, 17 bordsknivar, 18+1 bordsskedar, 2 smörknivar, originalkartonger medföljer
Kartongerna med skador