Samling skedar
2016-05-14
383218
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SKEDAR, silver, 12 kaffekskedar med emalj Helsingfors 1900-talets mitt, vikt ca 390 g
Gravyrer, slitage