Ragusked smörknivar silver
Klubbat för:
950 SEK
Arviointi
1 800 SEK
Kuvaus
STRÖSKEDAR, KAKSPADE, RAGUSKED, UPPLÄGNINGSGAFFEL, SMÖRKNIVAR, PASTEJKNIV, SÅSSLEV, 13 dlr, silver, 18/1900-tal, silvervikt ca 350 g
Kuntoraportti
Slitage, gravyrer
383185
Päivämäärä:
2016-05-13