Ram
2016-05-13
383178
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
RAM, 1800-tal, pastellage med vegetativ dekor, innermått 116x90, yttermått ca 124x104 cm
Omarbetad, pastellageskador