Orientmatta
2016-05-25
383177
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai, ca 177x136 cm
Temamattor
Skador, slitage, ställvis hårdare