Yrjö Edelmann
2016-05-15
383176
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YRJÖ EDELMANN (född 1941- 1916): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladmått ca 61x44 cm