Orientmatta
2016-05-25
383173
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ORIENTMATTA, semiantik/antik, Ghashgai/ Afshar?, ca 233x165 cm
Temamattor
Jämnt slitage, skador, reducerade kortsidor