Oljemålning
2016-05-13
383129
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFERAD KONSNTÄR (1800-tal): Landskap, signerad, olja på duk, 61x31 cm
Slitage, duklagning