Ardy Strüwer gouache
2016-05-13
383128
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARDY STRÜWER (född 1939): Under brygga, signerad och daterad Strüwer -58, gouache, ca 63 x 47 cm