Lars Tärning
2016-05-13
383117
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Citroner, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, 24x20 cm