Lars Tärning
2016-05-13
383110
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Stilleben med clementiner i blått fat, signerad och daterad Lars Tärning -16, skiktmåleri på pannå, 25x33 cm