Lars Tärning
2016-05-13
383105
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LARS TÄRNING (född 1945): Apelsin, signerad och daterad Lars Tärning -15, skiktmåleri på pannå, tondo, 23 cm