Vitrinskåp gustaviansk stil
Klubbat för:
3 000 SEK
4 000 SEK
VITRINSKÅP, 1900-talets början, gustaviansk stil, bakstycket bär etikett Gustaf Sahlholm Snickare i Stockholm 19-14, 10-14, fanérat i olika träslag, beslag i brons, höjd ca 169, 70x34 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Invänsig klädsel med skador, dokumentation kring skåpet medföljer
383089
2016-05-13