JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker
2016-05-14
383060
| Klubbat belopp | 3 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): Mr Walker, signerad daterad och numrerad, Jan Håfström 2003, färglitografi, bladmått ca 74x62 cm
Oramad