Peter Dahl
2016-05-14
383055
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm
Oramad