Ljusstakar etui saltskedar silver
2016-05-18
383029
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, SCHATULL och SALTSKEDAR, 1 par, silver, E. Löfman 1991, schatull och saltskedar, 1 par, London 1900-talets första hälft, ljusstakarnas höjd 16 cm, etuiet 11x9x4,5 cm, träinredning, saltskedarna förgyllda