Olle Olsson-Hagalund färglitografi
2016-05-13
383020
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OLLE OLSSON HAGALUND (1904-1972), Liggande modell, signerad Olle Olsson Hagalund, numrerad 159/360, färglitografi, 35x53 cm