Bojaner Kina
2016-05-13
383003
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOJANER, 3 st, porslin, Kina, 18/1900-tal, varierande dekor i underglasyrblått, höjd 22-23 cm
Nagg, lock ej tillhörande