Gunnar Zetterström oljemålning
2016-05-12
382941
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965), Riddarholmen från Karlbergskanalen, Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, 43 x 63 cm